Elisa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elisa

Seмейstwyyy Eлиzowи <3
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Джулио Берути и Анна Сафрончик

Go down 
+2
Agnese Ristori
Liglichkata =]
6 posters
АвторСъобщение
Liglichkata =]
Андреа
Андреа
Liglichkata =]


Female
Брой мнения : 86
Age : 30
Местожителство : Rivombrosa
Registration date : 23.06.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 12:21 pm

Анна и Джулио - двойка в живота flower
I love you Джулио Берути и Анна Сафрончик 10721010
Джулио Берути и Анна Сафрончик 1072_110
Върнете се в началото Go down
https://elisa.bulgarianforum.net
Agnese Ristori
Аниезе
Аниезе
Agnese Ristori


Female
Брой мнения : 100
Age : 34
Местожителство : Rivombrosa
Registration date : 25.06.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 12:23 pm

И аз така знам , но чух че той и бил изневерил с някакво момиче в някаква дискотека и сега не са заедно.Също чух че Сара е влюбена в Джулио I love you Wink I love you Wink


Последната промяна е направена от Contessa Di Rivombrosa на Чет Юни 26, 2008 3:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://elisa.bulgarianforum.net
Liglichkata =]
Андреа
Андреа
Liglichkata =]


Female
Брой мнения : 86
Age : 30
Местожителство : Rivombrosa
Registration date : 23.06.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 12:27 pm

Agnese Ristori написа:
И аз така знам , но чух че той и бил изневерил с някакво момиче в някаква дискотека и сега не са заедно.Също чух че сара е влюбена в Джулио I love you Wink I love you Wink
Тва за изневярата нещо не ми харесва ... явно Джулио доста се различава от героя си Sad Sad Sad А това за Сара ... "от твоята уста в божийте уши" I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
https://elisa.bulgarianforum.net
gerri333

gerri333


Female
Брой мнения : 4
Age : 42
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 24.06.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 10:06 am

<3True Love<3 написа:
Agnese Ristori написа:
И аз така знам , но чух че той и бил изневерил с някакво момиче в някаква дискотека и сега не са заедно.Също чух че сара е влюбена в Джулио I love you Wink I love you Wink
Тва за изневярата нещо не ми харесва ... явно Джулио доста се различава от героя си Sad Sad Sad А това за Сара ... "от твоята уста в божийте уши" I love you I love you I love you


ако е такъв в действителност, макар да не знаем дали е изневерил защото му е било кеф да го направи с друга, или си е имало причина, може би е по-добре за сладката Сара, да не се занимава с него...


но да, ели е права, хайде да си довършим темата в първия форум, че другите изпускат така интригата хах

целувки

колкото до статията, след малко ще я преведа и ще разбера може би детайли за тези двамата горе
Върнете се в началото Go down
Вени
Лукреция Ван Некер
Лукреция Ван Некер
Вени


Female
Брой мнения : 7
Age : 31
Местожителство : Венеция
Registration date : 24.06.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 11:19 am

Има чувства то си личи че между Сара и Джулио има химия Джулио Берути и Анна Сафрончик 82113
Върнете се в началото Go down
Agnese Ristori
Аниезе
Аниезе
Agnese Ristori


Female
Брой мнения : 100
Age : 34
Местожителство : Rivombrosa
Registration date : 25.06.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeНед Юли 06, 2008 10:36 am

направо паднах като видях това king http://www.olycom.it/news_postSearchExt.do?page=&type=img&respag=80&testo=giulio+berruti&archAll=true от море 2008 и ми кажете , че те не са заедно а ? Джулио Берути и Анна Сафрончик 616994 Джулио Берути и Анна Сафрончик 616994 Джулио Берути и Анна Сафрончик 617810 (искам тва да направя с нея) даже има и от юни месец , предстажяте ли си и той пак е с къса коса и пак е с НЕЯ !!!!! Джулио Берути и Анна Сафрончик 110973 Джулио Берути и Анна Сафрончик 110973 Джулио Берути и Анна Сафрончик 110973
Върнете се в началото Go down
https://elisa.bulgarianforum.net
Liglichkata =]
Андреа
Андреа
Liglichkata =]


Female
Брой мнения : 86
Age : 30
Местожителство : Rivombrosa
Registration date : 23.06.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeЧет Юли 10, 2008 10:26 pm

Абе да са живи и здтави и да се обичат..това е важното Джулио Берути и Анна Сафрончик 908354 Джулио Берути и Анна Сафрончик 908354 Щом има любов всичко става красиво Джулио Берути и Анна Сафрончик 934623 Джулио Берути и Анна Сафрончик 934623 А че искаме да ги виждаме със Сара ... няма съмнение..ама не винаги става както искаме Джулио Берути и Анна Сафрончик 898230 Джулио Берути и Анна Сафрончик 157426
Върнете се в началото Go down
https://elisa.bulgarianforum.net
agnese_E_andrea

agnese_E_andrea


Female
Брой мнения : 3
Age : 28
Местожителство : Bulgaria Sofia
Registration date : 14.07.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeПон Юли 14, 2008 9:38 am

Тая Ана Сафрончик е много тъпа и грозна и Джулио не е по различен дамо дето не е грозен а е страхотен в един от многото форуми които разглеждах в два или три попаднах на една статия в която пишеше че повреме на снимките на филма Джулио е скъсал с Ана и са годеници със Сара и в живота дори имаше снимки където са в едно заведение само двамата и бяха прегърнати и се целуваха ама явно е лъжа а на Ана ми идва Джулио Берути и Анна Сафрончик 617810 Джулио Берути и Анна Сафрончик 616994

Модератор: Моля пиши на кирилица.Преди да постнеш нещо прочети ПРАВИЛАТА


Последната промяна е направена от Agnese Ristori на Пон Юли 14, 2008 1:16 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Нарушена т.1 от ПРАВИЛАТА)
Върнете се в началото Go down
Agnese Ristori
Аниезе
Аниезе
Agnese Ristori


Female
Брой мнения : 100
Age : 34
Местожителство : Rivombrosa
Registration date : 25.06.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeПон Юли 14, 2008 1:20 pm

Не мисля че можеш да твърдиш такива неща особено като не ги познаваш и пичти нищо не знаеш за тях.Относно тази статия можеш да я сложиш така че всички да се убедим в това което казваш Smile Wink
Върнете се в началото Go down
https://elisa.bulgarianforum.net
agnese_E_andrea

agnese_E_andrea


Female
Брой мнения : 3
Age : 28
Местожителство : Bulgaria Sofia
Registration date : 14.07.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeВто Юли 15, 2008 3:51 pm

Agnese Ristori
Аниезе искам да ти кажа че аз не съм писала това а го е писала братовчедка ми
аз съм съгласна с Liglichkata =] Абе да са живи и здтави и да се обичат..това е важното Щом има любов всичко става красиво А че искаме да ги виждаме със Сара ... няма съмнение..ама не винаги става както искаме братовчедка ми е още малка и не разбира мисли си че всички които се женят по филмите и сериалите са заедно и в живота и се женят щом джулио е с анна нека са щастливи ако се обичат
Върнете се в началото Go down
anieze ristori
Лукреция Ван Некер
Лукреция Ван Некер
anieze ristori


Female
Брой мнения : 6
Age : 30
Местожителство : burgas
Registration date : 21.07.2008

Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitimeНед Юли 27, 2008 11:32 pm

agnese_E_andrea написа:
Agnese Ristori
Аниезе искам да ти кажа че аз не съм писала това а го е писала братовчедка ми
аз съм съгласна с Liglichkata =] Абе да са живи и здтави и да се обичат..това е важното Щом има любов всичко става красиво А че искаме да ги виждаме със Сара ... няма съмнение..ама не винаги става както искаме братовчедка ми е още малка и не разбира мисли си че всички които се женят по филмите и сериалите са заедно и в живота и се женят щом джулио е с анна нека са щастливи ако се обичат

Ние не знаем как е точно затова можем само да гадаем , затова се образува един спор защото един казва че Джулио е още с Ана а друг казва че е скъсал с нея повреме на снимкита на сериала и сега е със Сара , а ние можем само да предполагамекак е точно .И на мен много ми се иска да са заедно със Сарано май не са!!!! и аз не знам как е точно...

Модератор: МОЛЯ ПИШИ НА КИРИЛИЦА
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/aniezeristori
Sponsored content





Джулио Берути и Анна Сафрончик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джулио Берути и Анна Сафрончик   Джулио Берути и Анна Сафрончик Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джулио Берути и Анна Сафрончик
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Elisa :: *~*За филмчето*~* :: *~*Новини относно актьорите и сериала*~*-
Идете на: